Zastanawianie, że odkąd przeniósł moją prawą rękę wzdłuż jej boku

Zastanawianie, że odkąd przeniósł moją prawą rękę wzdłuż jej boku, moja lewa może być w tych samych miejscach, przenieść go na jej udzie i zaczynają ściskać. Moja prawa ręka przesuwa się do jej drugiej piersi, a ja zaczynam przycisnąć i przekręcić że sutek. Ona wzdycha głośno i chwyta mnie za rękę, niemal rozrywając ją, jak ona przenosi go do jej majtek pokryte cipki. Czuję jej wystające wargi przez tkaninę i szybko dowiedzieć się, gdzie jest jej clit. Ona jęczy i zaczyna szlifować się przed moimi rękami jak ja z nią bawić. Jej głowa pochyla się do przodu, a ja nie mogę pomóc, ale skorzystać z dostępnych jej szyi. Mam przeczucie naprzód, jak całuję i skubać tył jej miękkich szyi. Ona też smakuje jak mięta, i zastanawiam się, czy wszystkie dziewczyny tutaj używać tego samego body spray.

Jej majtki są coraz irytujące, a nie pytając o zgodę, ja wyciągnąć je na bok i zacząć palec jej moczenie mokre cipki. Krzyk rozlega się w pokoju, jak ona cums na moim palcu. Kiedy w końcu się uspokaja, łapie moją mokrą dłoń i przynosi go do jej ust, powoli lizać go w czystości. Ten wysyła mnie na krawędzi, a po raz drugi tej nocy, doszedłem w moich spodniach.

Głowica Geo spoczywa na moim ramieniu, a potem szybko odwraca się i daje mi buziaka w policzek. „Tak, braciszku, mamy umowę? Nie mówiąc rodzicom?”

Dałem jej piersi jeszcze wycisnąć przed mówiąc: „Nie powiem. Ale mam prośbę?”

„Absolutnie nie! To co zrobiliśmy było wystarczająco złe, ale nie pojadę tam z moim bratem!” Patrzę na nią zdezorientowany jak ona wstaje i zaczyna się ubierać. Zajmuje mi chwilę, aby dowiedzieć się, co ona mówi.

„Zaraz, zaraz. Nie miałem na myśli seks! Muszę do domu. Moi przyjaciele w lewo, a raczej nie chciałbym wziąć taksówkę tak daleko. Jeśli nie chcesz, rozumiem, ale …”

„No, jak słodkie. Co stało się z człowiekiem, który żądał mi się przekonać go przed chwilą? Został on zastąpiony przez tego cute mały chłopiec.” Ona uśmiecha się i bawi się z małym wzrostem na mojej brodzie.

Rośnie gniew na jej postawę, a ja mówię: „No dobrze, dasz mi się przejechać kiedy wysiąść, albo”.

Uśmiech dzieli twarz jak ona odpowiada: „Albo co, drogi bracie? Już nie zgodził się powiedzieć rodzicom?” Ona łuki brwi na mnie i boję się, że posunęliśmy się za daleko. „Och, nie martw się. Dam ci przejażdżkę kiedy wysiąść. I carpooled tu z Amber i Dixie, ale po tym jak je tam zostawić, zabiorę cię.”

Ja spędziłem resztę wieczoru siedział w tylnej części głównej sali, obserwując tancerzy. I okazało się, Dixie był barman. Była śliczna drobna brunetka, a ja zastanawiałem się, dlaczego nie tańczyć. Znalazłem się na podróż do miejsca mojej siostry. Podobno trzy kobiety wspólny czynsz razem w ładnym czterech pokojowe mieszkanie.

„Muszę pracować tam na kilka miesięcy, zanim będą one pozwalają mi taniec. Również nie sądzę, jestem jeszcze wystarczająco dobra.”

„Nie słuchaj jej.” Amber zapiszczał z przedniego siedzenia. „Jest prawie tak dobre jak Geo tutaj, i lepiej niż ja. Ona po prostu musi być bardziej komfortowo z siebie.”

Dixie zarumieniła się obok mnie, i oczywiście, moja nieśmiałość wyrzucił, a ja nie wiedziałem, co powiedzieć.