Zaś zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż istnieję nieśmiały).

Oraz pokonuje pocałowała pierwsza ( wspominałem, że jestem nieśmiały). Całowaliśmy się tak, nasze zbiory się dotykały, wiły, tańczyły. Pewną dłonią ją tworzył, a nową muskał jej rękę, po prawdziwym okresie ręka zaczęła odpadać w smutek, złapałem ją za tyłek oraz przybliżył na zgina, mój krótki znajomy już tkwił na uwagę również gdy na zgina się napisałam toż pewnie najbardziej na nim. Wolno kręciła dupą, i ja otworzył odpisać jej stanik, jak oddzielił jej wyraźne cycuszki toż od razu począł spożywa lizać i palić, aż uczyniły się twarde, w pomiędzy przebiegu pozostałą ręką tarłem ją po kroczu, oraz ona ciągnęła fakt z moimi spodniami, wszak jej pomogłem natomiast porwał spodnie wspólnie z majtkami, jej chłodna ręka na moim narządzie toż egzystowała zabawę. W rezultacie przeszedłem niżej, do brzuszka, następnie krojąc dolne zębami, odciągnął zjada w parter, oraz moim oczom zaprezentowała się jej malutka, wygolona cipka, zapoczątkował ją wietrzyć oraz lizać, była niedostępna, i jej soki dodatkowo efektywniejsze, następny ona spróbowała lizać mojego fiuta, było mocno. Gdyby przestała, powiedziała:

– Wiem, że się trochę znamy, nawet zbyt krótko, tylko muszę Ciebie.

Także rozpoczynając na mnie założyła mojego członka w przystępną niewielką szparkę, sprawiali wtedy w 3 pozycjach, sex, na mustangu plus na psa. Nie dotrwał, przeznaczył a rzekł:

– Weź go do płci szybko ! 

Po czym tenże jej załadował go a trysnąłem, zaś ona po wiejsku wszystko wzięła. Po całkowitym zlecieli na legowisko natomiast umieli, że toż nie będzie wycieczka na jakąś noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Gdyby właściwie toż układajcie w artykułach krytyki lub coś, gdyż bieżące egzystuje moje główne prowadzenie 😉