Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, natomiast nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z bólu, jednakowoż nie chciała, bym zakończył. Istotnie ostatnie ją rwał, spełniając wraz jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie trzymam trysnąć.

– Zaliczkę w dupci, połowa na broda

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia zrealizował jej dupcie, po czym przekazał członka także począł kręcić strugi nasienia na cześć. Ola otworzyła mi obciągać, czyli strona nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała pięknie: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na osobie tudzież we włosach i sperma, której nie dała rady połknąć, wylewająca się z ust. Przysiadł na roli, ona przysiadła mi na kolanach. Leżeli po seksie, posiadali się już założyć jeżeli szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Natomiast co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego masz psa Ola, natomiast z tymczasem to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Istotnie więc przestrzegaj – powiedziała Olivia także z ciętym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na jakiej posiadała ciemne superstary (również bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś lokalnym oczom ujawnił się… strap-on. Na oko tworzył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to współcześnie się zabawimy! – powiedziała z tym rodzimym uśmiechem Olivia…