W końcu spojrzał przez ramię do niego jak krzyknął

W końcu spojrzał przez ramię do niego jak krzyknął, „pieprz mnie mocniej Jana i ciągnąć mnie za włosy.”

John lekko przesunął dłońmi po włosach jak on zbudowany do stałego pieprzenia mojej cipki. Chciałem ostry seks, jednak czuł się dobrze, gdy dokuczał mi włosy ręką, jęknęłam lekko jak oderwał się od jego kogut.

Jeszcze raz spojrzał na niego jak powiedziałem, „Pieprz mnie w dupę John”, jak położę głowę na łóżku i sięgnął obiema rękami ciągnąc moje policzki tyłek siebie mrugając mój dupek na niego.

11

Jan wsunął głowę jego kogut w mój dupek jak moje ręce ściskał w arkuszach. Byłem trochę zaskoczony, kiedy boli, kiedy wszedł mój tyłek. Mogło być ja właśnie poradnik www wyszłam z wprawy czy to dlatego, że jego penis był na pograniczu objęciem mój tyłek.

John powoli i delikatnie wsunął więcej jego kogut w mój dupek. Zaczęło się czuć lepiej jak on. On w końcu to wszystko działało w mój tyłek i po prostu zostawili go tam. Kiedy był gotowy, zacząłem ukoić mój dupek tam iz powrotem na jego kogut.

„Ahhhh John, fuck my ass z tym big cock,” I jęknął do niego.

John powoli pieprzył mnie w dupę, jak jego ręka sięgnęła pode mną grać z moim clit. To nie był ból, nienawistnych kurwa mój tyłek. To był kochający, delikatny kurwa których każda kobieta będzie cieszył. John pieprzył moją dupku przez prawie piętnaście minut, przynosząc mi zbyt wiele orgazmów, kiedy bawił się z moim clit.

„Ahhhh Kay,” John jęknął jako ukrył kogut w mój dupek jak jego kogut pompowana cum do niego.

I zsunął się z naprzeciwko niego i obrócił umieszczając moje ręce na szyję, kiedy powiedział: „Następnym razem MISTER fuck my ass, jak masz na myśli to,” zanim pocałowała go, a następnie spadł z łóżka.

Musiałem wycisnąć moje policzki tyłek razem zatrzymać cum wycieka z mojego tyłka na podłogę jak poszedłem do łazienki. Usiadłem na WC jak mój tyłek burped cum z niego. I otarł następnie oczyścić moje oddolne z washrag. Złapałam czystą washrag zwilżenie go i wrócił do czyszczenia Jana kurek dla niego. I nawet pocałował i wziął jego kogut w ustach, aby pokazać mu, że był czysty.

Wróciłem do łazienki wypłukiwania washrags jak usunąć mój strój. Wróciłem do Jana tylko w moim golasa wspinania się w jego ramiona, John pocałował w moim uchu, jak trzymał mnie szepcze mi do ucha: „Kocham cię”.

„Ja też cię kocham Jana”, odpowiedziałem w nieco łamiącym się głosem.

Czekałem, aż John myślałem spał i spał, zanim wspiął się z łóżka. I spadł mój płaszcz, gdy poszedłem sprawdzić na Sherri. Pomyślałem, że może mieć problemy ze snem w swoim nowym łóżku. I otworzyła drzwi i zajrzał do środka.

Leżała na boku z jej najnowszym niedźwiedź przytuliła się mocno w jej ramieniu. Podszedłem do niej i patrzył obok oczy przemieszczają się w ramach jej zamkniętymi powiekami. Mam nadzieję, że ona miała piękny sen, a nie koszmar, kiedy pocałował ją w czoło. Uśmiech przyszedł do jej twarzy mówi mi, że to był miły sen ona miała.

Wróciłem do naszej sypialni poślizgiem cichu z powrotem do łóżka. Usiadłem na łóżku, patrząc na tego człowieka, który leży obok mnie. Tu leży odważny, ufając, lojalny człowiek. Człowiek, który nie boi się robić to, co jest słuszne i prawe. John był wykwalifikowanej kochanka, wykwalifikowanej Fighter, a także obrońcą kobiet i małych dzieci. Ten człowiek był naprawdę mój rycerz w lśniącej zbroi. I delikatnie całować jego usta, jak mam nadzieję, że jego zbroja nie niszczą, kiedy dowiaduje się o mojej skażonej przeszłości.

Zamknęłam oczy, poczułam jego opakowanie ramię wokół mnie. Wciągnął mnie do swojego ciała przytulanie mnie mocno. Chciałem się przewrócić i obudzić go, aby powiedzieć mu prawdę, ale nie mogłem z obawy o to, co może widzę w jego oczach.

Odłożyłem głowę jeszcze raz do mojej klatki piersiowej w badaniu jako John kończy pisać. Czułam jego palce na mojej brodzie jak on podnosi głowę od mojej klatki piersiowej, po raz pierwszy od wielu posiedzeń z nim w jego badaniu. Patrzy na mnie z wyrazem w oczach.

„Dlaczego nie po prostu przyjść i powiedzieć noclegi gdynia mi prawdę wtedy?” John zapytał mnie.

„Bo prawda boli John; więc jeśli o to poprosi, upewnij się, że można go obsługiwać, „odpowiedziałem.

John uśmiecha się do mnie jak on odpowiedział: „Prawda boli, ale nie zabić. Kłamstwo podoba, ale nie wyleczyć swego serca; Kay „.

Niestety ten rozdział był trochę późno wychodzi jak mieliśmy mały kryzys w naszym domu, które rozwijają się w późniejszych rozdziałach. Jak zawsze, proszę dać nam znać, jeśli cieszą się naszą historię i zostawić swój komentarz.