Przypominamy, że jest to dla Zgoda

Przypominamy, że jest to dla Zgoda / Niechęć historia. Jeśli nie chcesz czytać o seksie, gdzie ktoś jest oddany do tej pozycji, a następnie zatrzymać się i iść dalej.

Od ostatniej historii
1
Spojrzała na mnie z jej ciemnoniebieskie oczy. „Dobra odpowiedź. Zastanawiam się tylko, jeśli masz jakiś pomysł, co twój prezent urodzinowy jest”.

„Wszystko, co mi powiedziałeś, że mamy zamiar wyjechać na weekend. Mam nadzieję, że jego zabawa!”

„To będzie więcej niż zabawa. To będzie zadziwiające. Zobaczysz.”

Pocałowałem ją ponownie. „Kocham cię, żonę.”

„Kocham cię, męża”.

Usiedliśmy na kanapie i oglądał film … cóż, widzieliśmy prawie połowę, zanim oboje spali.

To był w końcu czas na moje urodziny. Cindy i Katy byli chichocząc cały tydzień i to doprowadza mnie do szału. Nie miałem pojęcia, co zaplanował, ale brzmiało to tak, jakby były korzystających wymyślanie idei gdzie znajdę sex telefony?.

W piątek wieczorem, kiedy wróciłem do domu z pracy, czekali w kuchni. Obaj podszedł i dał mi całusa. „Czy jesteś gotowy na przygodę urodziny?”

„Wiesz to!”

„Dobra, mam wszystko zapakowane w samochodzie i to o trzy godziny jazdy, więc lepiej uderzyć go.”

Spojrzałem na dwóch z nich. „Czy powiesz mi, gdzie jedziemy?”

„Nie!” Cindy uśmiechnęła się. „Będziesz musiał poczekać.”

Ja przebrałem i ułożone do samochodu. Jechaliśmy przez około dwie godziny i postanowiliśmy zatrzymać się na coś do jedzenia. Po kolacji wróciliśmy do samochodu. Próbowałem uzyskać więcej informacji z tych dwóch pań, ale byli dzisiaj zaskakująco małomówny.

Na około 10 wieczorem, w końcu zatrzymał się przed starszą, nieco zaniedbany dom. To było duże, ale widział lepsze dni od drogi wyglądało. Farba odchodziła trochę z tego co widzę w ciemności, a niektóre z krzewów potrzebne uwagę.

Wjechaliśmy na nasze walizki i ruszyliśmy do drzwi frontowych. Cindy zadzwonił i otworzył wysoki, posągowa rudą gdzie znajdę sextelefon?.

„Musisz być Cindy, proszę wejść”. Przywitała Cindy, jakby już ją znał. Uśmiechnęła się do Katy i uścisnął jej dłoń, a potem odwrócił się do mnie.

„Ach. The Birthday Boy! Proszę wejść. Jestem Michelle. Twój pokój jest gotowy, a ponieważ jest już późno, proponuję udać się na górę, a my się spotkać i porozmawiać w nocy.” Jak wszyscy weszli do foyer odwróciła się z kluczem do pokoju. Tylko jeden, to było ciekawe. „Oto klucz. Teraz, jeśli nie przeszkadza Cindy, chcę dać urodziny chłopca pocałunek urodzinowy”.

Cindy uśmiechnęła się. „Nie przeszkadza mi w ogóle. To jest jego weekendu.”

Rudzielec złapał mnie i pocałował mnie. Natychmiast udaliśmy się w ciasny klinczu, a ona praktycznie pożarł mój język. Była tarcie jej duże cycki przeciwko mnie i szlifowania biodrami przed moim członka szybko się rozwija. Po około minucie, złamała ją. „Nice! Myślę, że to będzie bardzo udany weekend. Pozostali goście są już tu i wszyscy możemy spotkać na śniadanie. Śniadanie jest na 8, a następnie możemy zacząć.”

Ja wciąż próbuje odzyskać od przegrzania się czułem, kiedy ruda otynkowane się do mnie, ale ja nie przegapić tego komentarza. „Zacznij od czego?”

panie Wszyscy uśmiechnął. „Zobaczysz rano. Teraz przejdźmy do łóżka. Jesteś na pewno będzie potrzebował twojej nocy odpoczynku.”

To było dość podpowiedź dla mnie. Wyobrażałem sobie różne rzeczy teraz, ale będę musiał poczekać do rana, aby się dowiedzieć strona bardzo ciekawa.

Zauważyłem, jak przeprowadziliśmy się z przedpokoju, po schodach, a do naszego pokoju, że wszystko w domu było w doskonałym stanie i wyglądał na świeżo wyremontowane, w odróżnieniu od zewnątrz. Kiedy weszliśmy do pokoju, to było wspaniałe. Był tam bardzo przyjemny salon i mała kuchnia w pierwszym pokoju. W drugim były dwa łóżka typu king size. Off sypialni była ogromna łazienka z wanną jacuzzi w nim. To było fantastyczne.

„Wow! Masz przebita sobie w tym roku, kochanie.” I przytulił Cindy i dał jej buziaka. „Myślę, że to będzie dobry urodzin.”