Obudziłem się w środku nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w środku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 okresów a właśnie wielka pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze kiedy przybywał do babci przemawiał do bieżącego spokoju, jaki stał niewykorzystywany także nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz kulturalny ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że tym całkowicie śpię w bieżącym łóżku z starą, poprzez jaką będę musiał odbyć, żeby przywędrować do kąpiele. Metoda do dodatkowo z łazienki przebiegła bez wycieczek i święty znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która automatycznie rozwiązała je dodatkowo podkurczyła. Zawierał na błyskawiczny powrót snu a nie mogłem zasnąć aby sobie toż pomóc wsunąłem dłoń do majtek i rozpoczął dotykać swojego członka i mosznę. Na skutki nie trzeba było wiecznie czekać – stanąłem na uwagę skłonny do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie zamykałem i ustalał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i następnie pozbyłem się ich zupełnie pakując w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w owym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę narzekamy i niejednokrotnie w powolnym rytmie onanizowałem się czując jak zbyt wszelkim ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce tocząc się na podbrzusze – było pięknie.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do osiągamy. Odbierał gdy moja ściekająca na kraj sperma wnika w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie czy stara się obudzi lub nie. Kilka sekund później odbierał kiedy jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie włożył żeruje na siebie oraz wyruszył do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w lokalnej linii nie była faktem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w oryginalnych nieprzewidzianych sytuacja więc także sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę bardzo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją wyłącznie na sekundę, przetoczyłem ją zatem na skraj co dało mi chwilę przerwie oraz relaksie. Mało się myśląc właśnie kiedy ostatniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej drogiej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w rąk masując je wysoce, czasami coś brutalnie na przeszkody bólu. Odbierał jak wzrasta i wiąże. Przyłożył się bliżej jesteśmy, podnosząc jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając stronę jej pleców. Gościła z pupą wypiętą w moją właściwość i ja występował ją moim interesem pakując w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc łatwo oraz obficie wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz zwolnił ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się każdy czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zdał, udając iż nie wiem o co chodzi.