Oboje zasysane wielkich oddechów falujący jak nasza przyjemność powoli spłynęła

Oboje zasysane wielkich oddechów falujący jak nasza przyjemność powoli spłynęła i zmęczenie nadgryzione na brzegach naszego świata. I zsunął się z jej ciała mokrą dźwięku ssania, które się nam zarówno chichot. Przytuliła wbrew mojej piersi i wsunął się do drzemki. Czekałem, aż ona była głęboko śpi, zanim wymknął się z jej łóżka i stanął obok niego na chwilę, obserwując jej małe piersi w górę iw dół w rytm jej płytkiego oddechu. Ostatecznie I spadł do mojego łóżka i dryfował w sen.

Żaden z nas nie zrozumiał, jak wielka rzecz mieliśmy po prostu zrobić ze sobą, ani nie mamy pojęcia, że mogła zajść w ciążę od niego. Mieliśmy szczęście, że zima; Rzuciłam galonów cum do jej cipki i nic z tego nie wzięli; oboje mieliśmy kilkoro dzieci w późniejszym okresie życia, trzy z mężem i dwoma z żoną. Chyba, na szczęście dla nas, jej ciało po prostu nie był gotowy wtedy.

Gdy rodzice wrócili z dowolnego miejsca, do diabła oni poszli, że zima, wróciła z nimi i wrócił do sprawy w sposób, że byli wcześniej. Naprawdę nigdy nie rozmawialiśmy o tym, co zrobił, a jak mamy starszy i sobie sprawę, jak głupi, my byliśmy, my niby unikać sobą przez kilka lat, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy głupi i pozwolić jej odejść.

Tak, to historia Y’all baw się teraz.

Mój brat i ja byliśmy bliźniakami. Urodziłem się 6 minut przed nim, a ja nigdy nie pozwól mu zapomnieć byłam starsza. Jesteśmy dorastał na małej farmie kilka mil za miastem. Nasz ojciec miał pracę innych niż rolnictwo, choć. Po prostu miał kilka krowy i konie, kury oraz ogród, który wytworzył wystarczającą warzywa dla naszej rodziny, a trochę pozostało do dzielenia się z przyjaciółmi. Żyliśmy w dość stary, dwa historia wiejskiej, która nie mogła być widziana z drogi z powodu drzew na koniec pastwiska. Kiedy były małe, nie nosić dużo w drodze ubrania w lecie. W rzeczywistości, nikt nie powiedział nic, jeśli wybraliśmy się do naga. Burt i kąpała się razem aż do okresu dojrzewania, więc byliśmy świadomi różnic w naszych narządów płciowych.

Burt i spałem w tym samym łóżku, aż byliśmy sześć. W tym czasie inny łóżko został zakupiony, ale przez większość czasu, wciąż spali razem. Tylko wtedy, gdy jeden z nas był zły na drugiego, będziemy spać osobno. To nie był często: mamy razem temat, jak również dwie rodzeństwo. Cieszyliśmy się wzajemnym towarzystwem, i zawsze byli razem.

Od czasu, pamiętam, byłem ciekaw, dlaczego mały penis Burta dostaje sztywne od czasu do czasu. Nie wiedział też, ale okazało się, że jeśli wcierać go, zrobiło się sztywne. Burt nie podoba sztywny, bo dostał w drodze. Myślałem, że to zabawne. Moje pierwsze wspomnienia były, że była mała: nie każda większa niż ołówek i mniej niż dwa cale długości. Przez naszych wczesnych lat, pamiętam uczucie, że trochę sztywny coś grzebie mi w plecy w nocy sporadycznie. To trochę czułem się dobrze, a ja nie przeszkadzało. Czasami, kiedy było już sztywna, chciałbym poczuć. To sprawiło, że czują się dobrze czuć to, choć nie wiem dlaczego.