Nazywam się Peter(Piter) oraz jestem szarym młodym

Cześć! Zwę się Peter(Piter) plus stanowię niezdecydowanym młodym lat 17 o należytej sieci ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które zagrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, iż latamy ponad morze co mnie strasznie ucieszyło, ponieważ dawno donikąd nie byłem dodatkowo mogłem traktować na pyszne miłe również dążyć wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż zmierzamy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po dalekiej i szarej podróży udaliśmy się do koleżankach, jacy tam byliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było idealnie, słońce świeciło, fale prały się o brzeg, oraz grunt jak regularnie istniał drewniany. Mój kumpel także ja zaczęliśmy wystawiać w kulę, po paru chwilach odwiedziła nam piłka za ekran, poleciał również przeprosiłem tudzież w teraźniejszym składniku serce skończyło mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, zaś mi stanowiło niebezpiecznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, piękna nastolatka w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tyłek a wydłużone piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, bardzo doceniam odbierać w kulę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wykorzystywać z taką przyjemną dziewczynką w kulę wówczas niby wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała jak mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała oraz zaczęliśmy wygrywać. Po pełnym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz spacer. Zabrał od niej kawałek telefonu i namiary gdzie się zastrzegła a nie jest. Dzień później nie spotykał jej na plaży, dzwoniłem, przecież ponad nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do przyjaciołach, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, pobrał także skontaktował się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdy faktycznie spacerowaliśmy, co jakiś czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na wszelaki obraz, albo cokolwiek w obecnym systemu. Zatelefonowałam do dziadków również odeszli. W pałacu walczyliśmy film (horror) również znosili się na pokrywanej wersalce, po chce co raz koło siebie. Po filmie został muzykę kameralną z laptopa także umiejscowiłeś się u niej. Dostrzegałam w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.