Czy można zamknąć drzwi

„Czy można zamknąć drzwi” Powiedziałem jej, po tym, jak wszedł.

woman-466130_1280
Choć zrobiła otworzyłam szufladę biurka i wyjął paczkę i położył ją na blacie biurka. Podeszła i kiedy zobaczyła zupełnie nowy Samsung Galaxy pisnęła głośno i uśmiechnął się.

„O mój Boże! To dla mnie? To jest jak najlepszy telefon w historii. ”

„Nie tylko to, ale mam dla ciebie osłonę w kolorze różowym tak, że telefon może być wszystko dziewczęco jak ty.”

„Dziękuję panie Mueller” powiedziała mi tuż przed całując mnie w policzek w jej podniecenia.

Zaraz potem spojrzała zawstydzona i zwiesiła głowę, ale ona wtedy patrzy na duże wybrzuszenie w moich spodniach. Wziąłem ją za rękę i położył go przed tym i ona nie tracił czasu w masując go. Po chwili z tym przestałem jej coś powiedzieć.

„Słuchajcie Dani! Oto, czego chcę od ciebie. Pobierz śliczny tyłek do łazienki i zdjąć wszystkie ubrania. Jest coś, co wisi na haku płaszcz na drzwiach. Umieścić go i wrócić tu migiem. Zrozumieć?”

Skinęła głową i odwrócił się do wyjścia, a gdy ona nie mogłem pomóc swatting jej napięty tyłek z mojej strony. Zachichotała i pobiegł do łazienki. W tym czasie wyszła byłam gotowa pójść z moich spodni i bokserki w dół poniżej kolana i krzesła odsunął się od biurka. Miałem też szaleje ciężko na nią czekał.

Danielle był już ubrany w brązową kurtkę Shearling dołączonej do połowy uda na drobna nastolatka. Zostawiła go rozpięty, prawdopodobnie dlatego, że nie była pewna, co moje plany dla niej były. I wskazał na nią uklęknąć przed sobą, która zrobiła przed dotarciem na zewnątrz i owijając rękę wokół mojego twardego koguta monitowania docenia jęk w odpowiedzi. Moje ciało poprawił się na krześle tak, że moje miednicy sunął naprzód w jej kierunku.

„Dobrze Danielle, jak ci się podoba nowy płaszcz?”

„Nie ma mowy. Mówisz poważnie? Ale dlaczego?”

„Ponieważ w zeszłym tygodniu otworzyłem duże usta o swoim starym płaszczu i zrobił z siebie głupka. Teraz to jest mój sposób na zarabianie to. Nie zrozumcie mnie źle, dostałem dobrą ofertę na to. Jeśli spojrzeć na szwy na wewnętrznej wyściółki istnieje nieprawidłowość więc jest sprzedawane jako uszkodzonych towarów. Na zewnątrz wygląda w porządku, ale najważniejsze jest to, że jest ciepło. Teraz mi podziękować poprawnie z Nicei blowjob „.

Danielle pochylił się i pobiegł jej język mój twardy wałek, jak ręką przechylił go z dala od mojego dużego brzucha iw jej kierunku. Moje ciało odchylił się do tyłu, podczas gdy moja ręka znalazła jej głową i pogłaskał jej włosy jak ona lizały jej sposób wokół mojego wału dostarcza przyjemnych doznań gdziekolwiek poszła. Po drażni mnie tak przez minutę, aż chciałem krzyczeć, Dani otworzył usta i powitał mnie w jej ustach.

Na początek tylko ona połknęła głowę i jak ona ssać wrażliwych żołędzi ona dała mu mokrą obnażeni. Po chwili wzięła trochę więcej w jej usta przy jednoczesnym użyciu jej zwinny języczek na moim sztywnym prętem, prowadzenie go wzdłuż spodu. Niektóre z jej śliny spływały moje wału, gdzie pracował jej ręka go do mojej skóry jak ona głaskała mnie.

Albo była coraz bardziej umiejętnie fellatio czy byłem overeager przez kilka minut po tej ustnej uwagi czułem oznaki wskazujące, orgazm był przybliżającego. Choć moje plany na dzień obejmowała tylko jej ssanie mnie, ja wciąż nie chce się zbyt szybko, więc poklepał ją po ramieniu.

„Dani czy mogłabyś ssąc moje kulki na chwilę?” Zapytałem, kiedy spojrzał w moją stronę w reakcji na kranu.

„Dobrze pan Mueller” odpowiedziała raz wsunęła jej gorące usta z mojej erekcji.

Pocałowała ją w dół, aż do osiągnięcia moje owłosione, finał ładunkiem kul. Jej ręka przyniósł jeden do przodu umożliwiając usta, żeby otoczyć i wziąć go wewnątrz i ssać go mocno. Danielle również prowadził jej język na pomarszczonej skóry i nadal głaszcząc mój twardy kutas w tym czasie. Ona ssać go na kilka minut przed przełączeniem na inne moje jądra i nadanie mu takiego samego traktowania.

Gdy wydała mi, że wyciągnął włosy łonowe z jej ust i odrzuca ją zanim ona wznowiona ssania mój wzwód. Tym razem ona przesuwać usta, aż moja wskazówka uderzył w tył jej usta, zanim odsunęła. Teraz po ocenić, ile kurek mogła obsługiwać bez odruch wymiotny Dani skinął głową w górę iw dół, co zwiększa jej prędkość im dłużej to trwało. Znów miał mnie na skraju orgazmu, kiedy pociągnął ją ode mnie. Wciska moją krzesło wystarczy, stałem przed nią.