A wiesz, że kocham go też uwieść drania!

„Masz rację! A wiesz, że kocham go też uwieść drania!”

„Kurwa tak zrobić! Ale nadal chcę słyszeć o tym, co stało się z art. Skąd data skończy?”

„Cóż, jeśli przestaniesz palcami mój punkt G na kilka minut, powiem ci,” powiedziałem.

„W porządku. W porządku,” Ray powiedział, wyciągając palce z mojej pochwy, tak aby mógł przejść z powrotem do gry z cipie szparę i mojego nawalania dziury.

„Art zakończył naszą datę tej nocy, wyciągając rękę z dala od mojej cipki. On po prostu przestał mnie całować i odchylił się w fotelu. Następnie poprosił mnie jack go.

„I tak zacząłem znów ściskając jego penisa. Ale on zatrzymał mnie i kazał mi owinąć rękę wokół jego penisa, a następnie pompować w górę iw dół na jej temat. Art musiał trenować mnie przez cały czas, ponieważ nigdy nie okradł faceta off wcześniej. Ale to nie trwało zbyt długo w ogóle mi się zawiesić go. a w ciągu około minuty lub tak, Art ostrzegł mnie, że właśnie miałem uczynić go cum.

„Szybko sięgnął do tylnej kieszeni spodni, wyciągnął białą chusteczkę i popchnął go w ręku, mówiąc do mnie:” Tutaj. Będziesz tego potrzebował. I zaledwie kilka sekund po tym, jak wziął chusteczkę od sztuki, usłyszałam, że niech się miękkie „Grunt cum”, że faceci lubią zrobić, bezpośrednio przed rozpoczęciem Cumming.

„Następną rzeczą, Wiedziałem, dick Art rozpoczęła pulsujący w ręku, a jego sperma zaczęła polewając się w każdym miejscu. I był pochylony nad jego kolanach, patrząc prosto w dół na czubku penisa, kiedy jego pierwszych dwóch lub trzech tryska uderzył mnie prosto w twarz. I został złapany zupełnie z zaskoczenia!

„Założę się!” Ray dzwoniły, i oboje śmiał się przez chwilę, zanim kontynuował dalej z moją historią.

„To znaczy, wiedziałem, że Dick Art, będzie pulsować, a jego nasienie będzie wydany w małych tryska. Dowiedziałem się, że wiele z mojego doświadczenia w łazience z Freddy.

„Ale ja nie miałem pojęcia, jak mocno spermy faceta może pryskać i jak daleko może latać. Co mogę powiedzieć? Kilka dziewcząt, że trzymaliśmy się z powrotem w szkole nigdy nie mówił o tego rodzaju rzeczy ze mną.

„To był też pierwszy raz, że nigdy nie widział spermy faceta osobiście. Nie mogłem uwierzyć, jak gęsty i biały i lepki było.

„Po pierwsze kilka tryska wyleciał, Starałem się złapać resztę spermy Art w chusteczkę. Ale nadal mam dużo tego wszystkiego na moich palców i dłoni.

„Kiedy sztuka końcu otworzył oczy i zobaczył mnie, patrząc na niego, ze wszystkimi małymi globs spermy spływały mi po twarzy, on roześmiał się na mnie i komentowali, jak śmieszne spojrzałem.

„Bóg, który naprawdę wkurzony mnie! Czułam się po prostu chwytając jego penisa i szarpać go tuż przy ciele. Tu wyszła mi z drogi, aby Jackowi, że macica skurwiela wyłączyć i zrobić mu orgazm, tak aby mógł wreszcie uzyskać ulgę seksualnym. a wszystko, co mógł zrobić, to śmiej się ze mnie za to. To była ostatnia kropla, o ile mi chodziło.

„Użyłem więc, że Bóg cholernie chusteczka do czyszczenia tyle spermy, jak mogłem – zwłaszcza spermy na twarzy A potem popchnął ten lepki chusteczkę z powrotem do ręki Art, a ja zażądał, aby doprowadzić mnie do domu natychmiast. ,