TeleRozmowki

Naruko był w barze z Yumi, która sprzątała okulary, ona spokojnie dyskutować inny temat. Inny niż Sheele Yuuko i był jednym z ludzi, stała się bliżej. Yumi była surowa, ale sprawiedliwa i zajęło na éduquait. Wiele przedmiotem było uniknąć przez Hana lub Tsume, albo źle zrozumiał jak jak się zachowywać.

Yumi chciał go nauczyć, niechętnie, ale w pierwszym Yumi obiecał uczynić ją ramen, więc ona przyjęta. Kursy nie były tak nudne pomyślała, Yumi był bardzo dobrym nauczycielem i umiał motywację zresztą było bardzo sexy w jej nauczyciela strój.

Podeszła do zrozumienia nawet czegoś tak nudnego jak matematyka! Przyjechała do rozważenia Yumi jak starsza siostra, ona gotowane, trzymane dom, na szczęście, po tygodniu żyć z Yuuko nauczyła się, w jakim stopniu może TeleRozmowki  to być brudny.

Za nimi Sheele był w trakcie prób tańczyć pod okiem klientów. Po Kurenai przybył, Rika że były wystarczająco liczne, za dziewczyna tańczy na scenie, a Sheele zgłosił się na ochotnika, aby spróbować tańca. Miało nie interesuje Naruko, ale widząc, że Sheele był tak utalentowany i sexy na scenie, zaczął go zainteresować. Droga obróciła wokół bieguna, który zapukał głową rozprzestrzeniania jej nogi i dociskana do bieguna piersi była gorąca, prawie tak samo jak bilety, które przekroczyły jej biustonosz i stringi.

Sheele nigdy nie wyobrażał sobie, by tańczyć, miała sexy ciało i mięśnie były wystarczająco przeszkoleni ze względu na płeć, ale wraz z pojawieniem się Naruko jest jakby na nowo, jak żyć. Seks był super, ale miała wrażenie, że wpadł w rutynę, a Naruko już wznowiona. Ona jest teraz zainteresowany innymi i taniec wydawał zabawy. I to było, jak jej przeniósł mięśni, uczucie pot na jego skórze … wygląd TeleRozmowki  pożądania, które dostała, a pieniądze był bonus! Również był to bardzo dobre ćwiczenie na relaks umysłu.

Każdy najemnik w pokoju wysłał mu spojrzeć śmierci za dokuczał tak i czuła się tak, jakby zostało naruszone w jakiś sposób przez ich wygląd. Wiedziała, że jej bielizna nie odważył niech pojedynczą szczelinę wykazywały jej kobiecej części był w stanie wysłać nawet najtrudniejszych ludzi szalonych z pożądania, a jego ludzie byli przyzwyczajeni do gwałcą kobiety, więc nie byłoby na długo przed tym, że wysyłanie do niego pocałować , Na nic nie pomoże ona zdecydowała się nosić pończochy sexy czarnego nylonu. Oni oblizał wargi ich za każdym razem, gdy spojrzała na nich.

Po więcej drinków, było jeszcze gorzej. Zbliżali się do sceny i przebiera poprzez zapewnienie zostawić napiwek. Usłyszała uwagach bardziej surowy. Jako bonus, Naruko rozpoczęła częste wygląd widoczny korzystających jego kierunku bieguna-dance zrobiła nic, ale oczy się jej mokre majtki i jej twarde sutki.

„Rozprzestrzenianie mnie na tych nogach, aby TeleRozmowki pokazać nam swój otwór suko!” Powiedział jeden z mężczyzn, którzy byli w basenie.

„Hej, Sheele ile opłata otrzymaniu w dzisiejszym cipki?”

„Paris kilkanaście ja!” Ris inny człowiek.

Każdy najemnik Gato był używany do mówienia tak i traktować kobiety jako rzeczy, więc nie było tak szokujące, że był jeszcze bardziej napalony, ona uwielbiała wulgarność. Kątem oka dostrzegła Na-chan rozmawiał z Yumi w barze, skinęła głową, ufała Yumi. Gdyby tylko wiedziała, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, biedny Sheele jest tak naiwny.

Nagle zobaczył dwóch mężczyzn wspiął się na scenę i podszedł do niej, zdała sobie sprawę, że nadszedł czas i śledzenie w środku pomieszczenia bez protestu [zobacz na stronie: TeleRozmowki].

„Teraz, gdy już mieliśmy pieniędzy, nadszedł czas na spłatę suka, twoja cipka należy do nas!” Jeden z mężczyzn go zastrzelił.