Tani sex telefon

Bree poczuła haniebny kolor Blush policzki jak ona odpowiedziała: „Nigdy wcześniej nie zrobił tego … czegoś.” Trina wyciągnął rękę i pociągnął za koszulkę Bree się nad jej głową. „Nie martw się. Ja pójdę pierwszy. Po prostu spróbuj się odprężyć. Ok?”

Bree głową i sięgnął za siebie, aby cofnąć jej biustonosz jak Trina zaczął rozpinać dżinsy Bree. Serce Bree grzmiał w piersi, jak z pomocą Trina za Poruszyła z jej spodnie. Stanęła przed jej siostra, ale nic jej ból białe majtki i żałowała, że nie zmieniło ich do czegoś bardziej uwodzicielski. Z wyglądu w oczach Trina za uwiedzenie tani sex telefon choć była całkowicie niepotrzebna.

Bree niech leżała siostra ją powoli na łóżku. Zamknęła oczy i skupiła się wyłącznie na poczuciu swojej siostry wspinaczki powoli jej ciało. Czuła ręce Trina jest po obu stronach bioder. Następnie miękkim pędzlem sutków Trina przeciwdziałające jej ud i zdał sobie sprawę, że Trina usunął jej szczyt w pewnym momencie. Ciało Bree wzdrygnął się lekko, poczuła język jej siostry rozpocząć ścieżkę od górnej jej majtki, aż jej brzuchu, aż jej język zetknął się z jej piersi.

Bree wreszcie otworzył oczy i spojrzał w dół, aby patrzeć, jak jej siostra gryźli jej sposób wokół każdej piersi. Biorąc swój czas, aby zwrócić szczególną uwagę na jej podnieceniem twarde sutki. Język Trina jest śmigały i dokuczał każdy i Bree poczuła biodrami zaczyna rosnąć z każdym ciepłym dotyku.

Następnie Trina zatrzymał i zaczął całować jej piersi aż do szyi. Bree dyszała jak czuła Trina gryzą ziemię cicho, podczas gdy ona pracowała jej ku górze. Wtedy ich usta spotkały się ponownie, a Bree wagi filcu Trina jako upadła na nią. Pocałunek był intensywny i Bree przeniósł dłonie z tyłu głowy Trina, jej palce splecione tani sex telefon we włosach Trina jest.

Trina końcu odsunął Bree i patrzył, jak ona powoli wszedł do tyłu dół długości łóżka. Zamknęła oczy ponownie poczuła palce Trina jest popaść bokach majtek. Następnie w jednej excruciatingly zwolnionym tempie Bree poczuła jej siostra pociągnij je w dół nogi. Jej serce waliło z podniecenia i nerwowości. To było naprawdę to pomyślała.

Bree poczuła ruchy Trina jako wsiadła z powrotem na nią. Następnie ręcznie Trina była na jej udzie łagodnie nakłaniając ją do rozpostarta nogi. Ona zobowiązany i został nagrodzony miękkich pocałunków między jej udami. Drażni pocałunki że podbiegła jej uda towarzyszy delikatnych zagrywek. Wtedy poczuła rękę Trina stanowczo kielich jej cipki i jęk uciekł usta Bree. Jej biodra wskrzeszeni jako próbowała rozpaczliwie, aby uzyskać jak najwięcej nacisku na nią, jak tylko mogła.

Bree poczuła palce Trina delikatnie rozprzestrzeniania jej cipki, a potem poczuła siostry ciepły oddech przed jej mokrej ciała. Otworzyła oczy na czas, by patrzeć, jak język jej siostry wyjrzała i dał jej miękką lizać nad jej bólem clit. Uczucie było piorunujące i spowodował jej rękę, by chwycić narzuta mocno.

Patrzyła, jak głowa Trina poruszały się w dół i wkrótce poczuła poślizg język wewnątrz niej. Bree czuł ją przesuwając go i poza tani sex telefon nią. Bree zaczęła kołysać biodrami próbując zmusić język siostry głębiej w jej wnętrzu. Uczucie jechał jej szalony. Ciepło językiem siostry, gdyż przeniósł się w niej wydawało się tak obce i nowe, że miała topnienie myśli. Wszystko co mogła zrobić, to skupić się na uczucie i spróbuj jej najlepiej trzymać ją coraz orgazmu powrotem, by mogła cieszyć się tym tak długo, jak to możliwe.

Trina głowę do tyłu i pociągnął jej język został wkrótce zastąpiony palca. Bree patrzył, jak poruszała jej twarz z powrotem nad nią i wkrótce poczuł język Trina jest na jej clit ponownie. Bree mógł poczuć jej budynku orgazmu jak małe fale uderzeniowe przebiegł jej ciało z każdym ruchem pióra siostry. Wszystkie jej wcześniejszych nerwów zostały zmyte, gdy koncentruje się wyłącznie na tym, co jej siostra robiła do niej. Każdy miękkie machnięciem pióra było jak grom z elektrycznym przyjemność będzie się jej kręgosłup.

Bree słyszał siebie dysząc jak język jej siostry przyspieszył. Nogi zaczęły drżenie i jej przyczepność na narzucie był na tyle mocno, aby zostawić ślady w materiale. Wbiła jej nogi pod materac, wyginając plecy i uniosła biodra wyższe zmuszają język siostry naciskać mocniej na jej bóle clit [więcej info: tani sex telefon].

Bree poczuła krzyk uciec wargi jako pierwsze fale jej orgazm popijane nad nią. Język Trina nie zawiódł się, kiedy poczuła, że zaczyna tani sex telefon się puścić i jej palec dołączył drugi, a potem trzeci. Bree czuł jej cipki zacisnąć wokół palców Trina jako eXtaCY nadal oczywiście w jej żyłach. Dreszcze pobiegł w górę iw dół kręgosłupa i jej krzyki dostał głośniej.