Sex telefon

Tom milczał jak jego ojciec dopił kanapkę, położył talerz w zlewie, i chwycił jedną z butelek Gatorade spadła z ziemi. Kiedy odszedł, rzucił przez ramię: „Nie martw się, nie powiem kroku-mum. Zemdlała tuż po ukończeniu biegunach jej świat. „

Jako ojciec Toma zamknął drzwi, po raz drugi w tym dniu, Tommy pomyślał, „Huh, jak matka taka córka”. Tom wreszcie wstał, chwycił kolejną butelkę Gatorade, zamknął lodówkę, i wrócił do Jade pokój. Przed spacery, Tommy poczuł coś uderzać palcach, patrząc w dół, zauważył trzy paczkę prezerwatyw Trojan, które zostały umieszczone w przedniej części sali Jade. Było notatce dołączonej który otrzymuje brzmienie:

Bądź bezpieczny. Baw kurwa. Najlepsze życzenia, tato.

Jęcząc, Tom podniósł pudełeczko i otworzył drzwi Jade. Uśmiechnął się do siebie, kiedy zobaczył Jade rozstawione na łóżku sex telefon, rozglądając się z półuśmiechem na twarzy, na przemian dłoń z pocieranie jej cipki do degustacji rękę.

Zamknął drzwi, jak Jade powiedział cicho: „Przysięgam, że już nigdy nie dojdziesz, że przed trudne. Nawet jeśli po prostu grać ze sobą. Jak udało ci się to? ”

Tommy rzucił Jade butelkę Gatorade i brzuch opadł na łóżku, głowę podpiera się rękami, patrząc na Jade między nogami. „Ja oglądam dużo lesbijek porno”, to spowodowało Jade śmiać biorąc łyk napoju, powodując jej kaszel i potrząsnęła głową.

„Cóż, wydaje się, że pracował całkiem dobrze,” powiedziała, a ograniczenie jej drinka i odrzucając ją na bok.

Jade sięgnął między jej nogi i chwycił Tommy za kołnierz, wyciągając jego twarz do niej i całuje go bardzo trudne. Tommy mógł skosztować soków jego przyrodnia siostra jest na ustach, co sprawiło, że uśmiech i chichotać mimowolnie.

„I tylko to, co jest tak zabawne sex telefon,” Jade powiedział odsuwając się nieznacznie.

„O nic, tylko że gdy całuje cię, nie mogłem nie zauważyć, obfitość truskawkowym zapachowego na ustach,” zachichotał.

Zmieszany, Jade oblizała wargi. „O mój Boże, masz rację! I nie smakują jak truskawki! ”

Uśmiecha się na chwilę, Tommy chwycił tył głowy Jade „Nigdy nie mówiłem ci jak bardzo kocham truskawki”, i zanim mógł pozwolić jej odpowiedź, pocałował ją mocno i głęboko, pozwalając mu język zbadania jej usta, jak ona zbadać jego ,

Bez zerwania kontaktu, Jade pozwól jej ręce zaczynają poszukiwania ciało Tommy’ego, czując stonowanych żołądka i muskularne ramiona. Czuła jego mocny grzbiet, jak Tom wsunął dłoń na jej mokrej kopca i znowu zaczął drażnić jej łechtaczkę. Jak tylko dotknął jej wrażliwą przycisk, Jade poczuła śruby energii elektrycznej do uruchomienia przez jej ciało i jej paznokcie szybko wykopał głęboko w plecach. Bez myślenia, biodra Tommy skoczył do przodu, jego kogut tęsknotę za zwolnienie.

Przejęcie kontroli nad sytuacją, Jade udało się toczyć Tommy na plecy, po obu jego żołądek. „Dobrze Tiger, myślę, że to najwyższy czas, aby uzyskać swój bardzo potrzebne ulgę.”

„Nazwa zwierzaka? Hę, mogę kopać go „Tommy pomyślał [zobacz tutaj: sex telefon].

Jade pochyliła się, aby kontynuować całuje Toma, przez cały czas trzymała ręce zajęty rozpinać De-spodnie Tommy. Jak ciągnęła się coraz bardziej sfrustrowany, jej pocałunki dostał bardziej agresywny i zaczęła delikatnie sex telefon gryzie wargi i szyi Toma.

Podczas gdy Tommy cieszył faulu zaczął wyczuwać, jak sfrustrowany Jade stawało. „Hej, nie martw się, będę je zdjąć” uspokajając ją z szerokim uśmiechem.