Sex anonse

– Wstań – Cicho uporządkowane i mocą dziewczyny wspiął się na czworakach. – Czy jesteś zadowolony, panie? – Usłyszałem kobiecy pytanie. – Jest – odpowiedział człowiek twardy – Eleanor nakazał umieścić go w odpowiedniej formie – rozkazał. – Oczywiście, panie – odpowiedziała kobieta, i przymocować smycz, wyciągnął Marina tyłu.

Dziewczęta zdjęła maskę, za pomocą różnych urządzeń myte pochwy i jelita, zmywając z niego resztę spermy, zniżyła zmęczone ciało w ciepłej kąpieli i dokładnie umyć. Następnie został zabrany do gabinetu lekarza, który wyjął wtyczkę z cewki moczowej dziewczyny i przeanalizował tę dziurę.

– Jak myślisz, doktorku? – Nie było to sex anonse pytanie od drzwi.

– Pomimo tego, że przeszedł przez wielu ludzi, jego otwarcie na równi, nie polecam go używać teraz, ale można w nich zrobić, jak chcesz – powiedział lekarz.

– Myślę, Doc. Dziękuję – powiedział mężczyzna i zbierając smycz i doprowadził dziewczynę do drzwi.

Marina obawiali się, że mógłby nakazać jej się ubrać i jechać cię do domu, zapomnieć o jego istnieniu. Zbierając wszystkie siły, ona za nim. Ale, mężczyzna wysłał samochód z miasta. Bała się wierzyć szczęścia – Właściciel bierze go nie opuścił jako bezużyteczny!.

– Dziękuję, szefie – powiedziała cicho, jak tylko samochód wyjechał z miasta.

– Zapytaj – po co? – Powiedział z uśmiechem.

– Dla Nauki Mistrza, będę posłuszny – powiedziała.

– Radzę ci ciężko pracować z tym przystojnym – zwrócił się do sztucznego fallusa i Marina zaczął ssać obficie sex anonse zwilżyć śliną.

Człowiek ręce mocowane w rogach kadru i chwytając ją za pośladki, odbytu posadzonych na dildo podczas wprowadzania zbuntowanego członka mokrej pochwy. Energicznie zaczęła się poruszać, „kręcąc” i wypluł ją oba otwory i asystenta. Tak szybko, jak wylał natychmiast położyła stopy na podłodze i nie prowadź dziewczyna płacze – faloimitator przeniknął ją do końca.

– Całą noc można spędzić w kadrze – powiedział mężczyzna i wyszedł z pokoju.

Marina wyczerpane wiszące w ramionach, okazał się zbyt trudny dzień, mimo torturowanego ciała, była w stanie zasnąć.

W godzinach porannych, Mistrz ponownie zadowoleni z jej pochwy bez wyjmowania odbyt z wibratorem. Po śniadaniu, stanęła przed nim na kolana, po cichu prosi o możliwościach go zadowolić, prosząc jedynie patrzeć, każda komórka ciała cichu płakać. Człowiek spokojnie usiadł naprzeciwko niej i spojrzał na nią surowo.

– Panie, błagam o wybaczenie. Rozumiem, że winnych przed sobą, pozwól mi odpokutować – dziewczyna nie mogła znieść chwilę stres – Jestem gotowa sex anonse przyjąć każdą karę.

– Naprawdę? – Zapytał – a co jesteś gotowy?

– Przyjmę każdą karę, właściciel – powiedziała ze skruchą.

– Cóż, nazywamy liczbę uderzeń do warg sromowych, która jest proporcjonalna do swojej przestępstwo? Jeśli zadzwonisz jest zbyt mała liczba, ja go lub nawet utroyu podwoić.

– Nie należy podejmować żadnych decyzji, właściciel – mruknął Marina.

– Sygnatura – zażądał

– Sto – szepnęła

– Cóż, wydaje się, że szczerą skruchę. Cóż, połowa uderzeń dostać pas.

– Jak sobie życzysz, mistrzu – strach dostanie się do oka.

Mężczyzna wstał i wyciągnął z szafy skórzanym pasem [zobacz: sex anonse].

– Na kolana i szeroko rozstawionymi nogami. Myśl!