SeksNumer

Jeden z bramkarzy podchodzi do nas: „Czy wszystko w porządku, Geo?” Mężczyzna jest ogromny, i nie mam wątpliwości, może skopać dupę bez zerwania potu. „Co? O, tak. Wszystko jest w porządku, Brent. Byliśmy po prostu dyskutować prywatny taniec.”

Moja siostra, Jazmine Geo (wszyscy wypowiada je Jazmine Joe, ale zawsze nazywał ją Geo) ciągnie mnie z powrotem do jednego z pokoi prywatnych. Jestem nieco zakłopotany, aby uświadomić sobie, że to ten sam, Amber i ja byłem.

„Przykro mi, John. Jesteśmy nie wolno po prostu stać się i rozmawiać. Powrót tutaj możemy rozmawiać. Jest tylko jeden problem.” Ona wskazuje na kamery w rogu nie zauważyłem wcześniej. Moja twarz poszedł płomień czerwony jak pamiętałem, co robiłem w tym pokoju nie tak dawno temu, a teraz wiedziałem SeksNumer, że to wszystko zostało złowionych na taśmie.

Geo musiało źle moją reakcję. „Wiem, że to nie to, co wolałbym albo, ale będę musiał przeprowadzić się tutaj. Możemy mówić, gdy robię. Nie można powiedzieć, naszych rodziców!”

Jak ona to mówi, że dostaje za rozdzielaczem i zaczyna się kołysać i przenieść się do muzyki, która pochodzi z napowietrznych głośników.

„Kamery nie może nas usłyszeć?” Pytam.

„Nie, oni są tylko dla filmu. Mamy pewne wysokiej rangi ludzie przychodzą za pośrednictwem, a oni nie chcą, aby ich rozmowy nagrywane.” Postanawiam nie zwrócić uwagę na oczywistą niezgodność z nich jest w porządku, przy czym widać, ale nie słychać. „Słuchaj, masz zamiar powiedzieć im, czy nie?”

Moja siostra przestała tańczyć jak ona poprosiła mnie ponownie. Myśląc szybko, wyciągnąłem dwudziestkę i sprawdzeniu go było dwadzieścia tym razem położył ją na zewnątrz. „Lepiej zachować taniec, więc nie podejrzewam,” powiedziałem, wskazując na aparat.

Spojrzała na pieniądze leżące przed nią i spojrzał na mnie. „Zdajesz sobie sprawę, co oznacza, że muszę podjechać teraz, prawda?”

O cholera! Nie pomyślałem SeksNumer o tym. Miałem przeznaczone tylko nadążyć podstęp, że jest to normalna sesja prywatne. Ja po prostu wzruszyć ramionami i upuść głowę. Co mogę powiedzieć?

Geo kroki wokół szkła plexi i kładąc dłoń tuż pod brodą, podnosi moją twarz, aby spojrzeć na jej. „Połóż ręce tylko gdzie umieścić je, rozumiesz?”

Właśnie kiwać w zakłopotanie. Zamyka oczy i zacząć naprawdę kołysać i poruszać się w rytm muzyki. Sposób poruszania biodrami, i jak ona przesuwa dłonie wzdłuż jej ciała prawdopodobnie musiałby mi trudno w krótkim czasie, pomimo jej bycie moja siostra, gdyby nie było dla mojej poprzedniej sesji w tym pokoju z Amber.

Oglądając ją formował guzek w gardle, i musiałem go usunąć. Geo otworzyła oczy, a potem krzywiąc się do kamery, podszedł i mnie okrakiem na kanapie. „Naprawdę cieszy to, prawda?” Szepcze mi do ucha. Staram się jąkać, że nie miał na myśli moje gardło rozliczeniowe w odniesieniu do tego, ale moje gardło blokuje się, kiedy zaczyna się poruszać biodrami, a ja od razu zaczynają się trudne. „Dlaczego nie chcesz mi odpowiedzieć, jeśli masz zamiar powiedzieć rodzicom, czy nie?”

Połączenie jej ruchy i szepcze mi do ucha zaczynają mieć głęboki wpływ na mnie, ale nadal nie mogę mówić. Moja siostra jest poważnie mnie nakręca, a ja cieszę się do diabła z nim. Jaką chorego zboczeńca jestem?

Sięga za nią i czuję jej górną SeksNumer spadek między nami. Ona wstaje i odwraca się przed rozpakować boku spódnicy i pozwalając jej spaść na podłogę, zostawiając ją tylko w majtkach. Wracając się, że zakrywa jej piersi w dłoniach, ale moje oczy są nitowane do ciemnej plamy na majtkach. Widocznie nie jestem jedyną osobą, korzystających z tego. Przed mogę myśleć lepiej o tym, słowa uciec usta. „Dlaczego nie możemy zobaczyć, czy można mnie przekonać, by nie powiedzieć?”

Blask powrócił do oczu tylko na chwilę, po czym zamienia się w niegodziwego uśmiechem. „Deal! Ale musisz obiecać, że nikomu nie SeksNumer.

Mogę tylko kiwać głową. Geo wraca do mnie, a potem odwraca się i siada na kolanach. Moje ręce chcą owinąć wokół niej, ale pamiętam, zasady i zachować je na moich stronach. Jej lewa ręka sięga za szyję, a jej prawej łapie moją. Jej powrót jest otynkowany mi jak ona kołysze się i porusza. Ona przynosi mi rękę na biodrze, a następnie powoli zacznie się przeciągnąć go jej ciało. Moja ręka sięga jej piersi, i nie opuści go. I jęk jak zacznę pieścić jej piersi i szczypta jej sutek. Ona wstrzymuje oddech SeksNumer, i odwraca głowę podczas korzystania z niej drugi miał wyciągnąć szyję bliżej. Ona zaczyna gryźć i skubać jak ona porusza.