Seks spotkania

Eleanor Rose siedziała w swoim pokoju w akademiku, oglądanie wiadomości w TV. Jej oczy były pełne strachu i ręce były na ustach. Historia tego wieczoru był bardzo ponura jeden: kolejna masakra campus zaszło, piąty w brutalny łańcuchu. Historia była taka sama w każdym przypadku: obcy wchodzi do domu Campus Party, wyciąga jakąś maczetę, jak broń i zaczyna uboju wszystkich. Ponad sto osób zostało zamordowanych do tej pory, ze zabójca wciąż na wolności.
Eleanor dziewiętnaście lat i był zarówno w kwiecie młodości i urody. Miała bladą skórę, który wyglądał jak marmur, jasne niebieskie oczy, które zdawały się świecić i długimi prostymi włosami, który był ciemniejszy niż granit. Była również obdarzony postacią baletnicy, ale z piersi pełniejsze. Niezależnie od jej fizycznego piękna, zawsze ukrył jej ciało z bardzo mdły i ciemnych ubrań i wielu warstw w miarę możliwości. Zawsze była nieśmiała dziewczyna, zawsze samotny, ale chce być sam, wniesiona przez życia z rodzicami, że nie obchodzi. Jedynym powodem, dla którego była na studiach było, bo udało jej się dostać stypendium. Ona uważała się szczęście, że alkohol nie przebiegać przez jej rodzinę, lub nadużyć byłaby zajęta przez większość swojego życia: fizycznej, psychicznej, a nawet seksualnej.
Miała bardzo niewielu przyjaciół, a nawet seks spotkania mniej bliskich przyjaciół. Spędziła jej rok gimnazjów i szkół, które chcą mogła dołączyć do kliki, ale nigdy nie był szczęśliwy, kiedy próbowała lub nawet w jednym. Nigdy nie była w miłości, nigdy nie było gdzie czuła należał, nigdy nie dostał zaangażowany w coś, a nawet nie był zadowolony.
Drzwi otworzyły się nagle i jej współlokatorka Anna weszła do środka. Blond piękności miał serce, że był taki sam odcień jak jej włosy, ale miała także cipki rozciągnięta przez ponad tuzin chłopców bractwa. Odkąd dwa spotkał Anna wziął ją na siebie ciągnąć Eleanor z jej powłoki.
„Co robisz? Jest stroną w dół drogi ze swoim nazwiskiem! „Powiedziała z podniecenia, sprawdzając jej włosy w lustrze po raz enty.
„Nie idę.”
„Co, słuchając tych opowieści grozy mediów? Daj spokój, nie ma szans tego maniaka nagłówkiem naszą drogę. Słuchaj, ty wymówek za każdym razem. Jeśli pójdziesz teraz, jesteś przekleństwo zostanie zniesione! ”
„Słuchaj, ja po prostu nie chcą iść. To zabójca tam powinien być wystarczający powód. ”
„Więc co zamierzasz zrobić? Siedzieć w ciemności i czuje się źle dla siebie? Ty zawsze mówiąc, że chcesz miałeś kogoś do rozmowy, a jak się ma znaleźć kogoś takiego, że jeśli zawsze wybierać być sam? ”
Eleanor milczała.
„Słuchaj, właśnie tym razem, spróbuj porozmawiać z ludźmi, a jeśli nie są zadowoleni po dziesięciu minutach, to oboje wrócić.”
„Ok.”
„Chodź kochanie. Naprawdę trzeba się napić, „Anna powiedziała z uśmiechem wyjęła Eleanor na korytarz. Jak Eleanor za jej niechcianego życie trenera do klatki schodowej, ona pociągnęła jej rękawy, upewniając się, że blizny na nadgarstkach były pokryte.

Głośna muzyka odbił się od ściany domu i szybko został zniekształcony przez rozmów pijanych college dzieci. Eleanor stała przy schodach, zdesperowany, by mieć kogoś do rozmowy też, ale zbyt nieśmiały i nerwowy, aby faktycznie coś powiedzieć do kogoś. Po drugiej stronie pokoju, Anna flirtował z brzęczały piłkarz.

Carter stał po drugiej stronie ulicy od domu, prawie niewidoczne z ciałem ukryty za małe drzewko.
„Zabij ich wszystkich”, syknął głos w jego głowie.
„Ubijaniu” zamówił Inny głos.
„Wiem,” Carter mruknął.
„Dodać do nich zwrócić, powiedział seks spotkania trzeci głos.
„Zamknij się, zamknij się!” Carter zaklął, próbując utrzymać swój głos w dół.
„Wszyscy oni zasługują na śmierć!” Ryknął pierwszy głos. Chociaż dźwięk był cały w głowie, on odruchowo próbował zatrzeć uszy i zablokować go.
„Będę zakończyć swoje życie. Zrobię im płacić za zbrodnie mają i popełni. Po prostu bądź cicho i trzymać z dala od mojej drodze. ”
Jego głos tak zimne i ostre, że jego oddech był prawie zwracając się mgła przed jego twarzą. Gdy głosy w jego głowie nie odpowiedział, wziął głęboki oddech i zrobił krok do przodu, składając swą drogę do domu.

Pukanie uderzył od drzwi, ale to było ledwie usłyszał nad nieczytelny szum partii. Pijany gospodyni rozłożone w czasie do drzwi i szarpnął go otworzyć. Jej otwarta rozszczepienie był moczony z piwem, z których większość z plastikowego kubka, że była krążą.
„Hej, wejdź! Piwo jest w kuchni i cipki w sypialni! „Zaśmiała się.
Postać stoi u drzwi powoli podniósł głowę, patrząc na nią z zatopionych przekrwionymi oczami. „Jesteś winny.”
Tak szybko jak błyskawica, sięgnął do pochwy ukryty w jego płaszcz i wyciągnął pasek zardzewiałej stali, szlifowane się o miecz amatorskiego tylko warstwą tkaniny jako uchwytu. Ostrze było poszarpane i ząbkowane, ale to był tylko błąd w próbie stworzenia krawędzi. Przed dziewczyna może sobie nawet sprawy z tego, co trzymał on zamachnął się i dźgnął ją w brzuch, przebijając się przez nią. Zardzewiały krawędź wypadł plecach z sączące krew z poszarpanych punktów, które biegły do brzegu. Kiedy wyciągnął ostrze darmo, kobieta zauważyła martwego gospodyni upadku na kolana i krzyknęła.
„Wszyscy jesteście winni!” Carter warknął jak wszyscy w sąsiedztwie odwróciła się do niego.
Eleanor wpatrywał się Carter i wydał okrzyk seks spotkania drżeniem. Nawet z tej odległości, Eleanor była w stanie spojrzeć mu oczy i zobaczyć w nim nienawiść. Nigdy przedtem nie widziałem tak dużo złości i bólu u kogoś lub nie czułem się tak przytłoczony i zgnieciony przez jego intensywności. Nawet nie wydają się być człowiekiem. Szybko schował się na podłogę, mając nadzieję, że nie zostanie zauważony.
Szaleniec przykręcone do przodu, wymachując mieczem mock dziko i tnąc na ludzi znajdujących się najbliżej drzwi. Z każdym huśtawki, ząbkowane ostrze rozerwie przez ciało bez problemów. Jego druga ofiara była inna kobieta i wbił ją w pierś, aż jej otwarty dekolt. Potem odwrócił się i uderzył mężczyznę, który przyszedł do przodu, aby zobaczyć co się dzieje. Carter ciął go od ramienia do biodra, przecinając tętnicę prawie każdy w piersi i co go tak, że on wykrwawić się na śmierć w mniej niż minutę [więcej: seks spotkania].
Do tej pory partia była tak ciasna, że nikt nie mógł uciec, ale to nie potrwa długo. Ludzie już popychając się wzajemnie, próbując dostać się do innej części domu, a do backdoor był używany i ludzie rzeczywiście zaczęli uciekać, wszystkie były pakowane jak sardynki seks spotkania i zupełnie bezbronne. Eleanor był jednym z nich, próbując uciec, ale wszystkich szalonych imprezowiczów prostu ją przypięte do ściany na własnej rozpaczy, jakby rzucone przeciwko skały przez szalejącej rzeki. Była zmuszona do ukrywania się pod stołem i czekać na tłum do pojedynkować.