Seks spotkania

Być może najlepszą rzeczą w byciu nauczycielem jest wakacje. Proszę, nie zrozumcie mnie źle, lubię swoją pracę; Uczę angielskiego w szkole średniej w podmiejskiej szkole, gdzie dzieci chcą uzyskać dobre stopnie – nawet wtedy, gdy nie są one, że zainteresowani tematem. Uważam, bo ich traktować z szacunkiem, ale nie dostać wiele problemów z dyscypliną. I nawet się powierzyć zwierzeń, że ich rodzice nie otrzymują. Miałem też kilka zawoalowanych ofert u niektórych uczniów, ale zawsze udało się zachować profesjonalny dystans pozostając przyjaciół. Chciałbym powiedzieć, że byłem zbyt dojrzały, by ulec pokusie, ale to nie jest prawdą. Czułam się coraz pobudzony. Istnieje wiele bardzo atrakcyjnych dziewcząt w moich klasach. Jednak powikłania romans z uczniem wydają się zbyt wiele, aby być warto.

Tak więc, gdy Wakacje toczyć wokół, moja żona (który także uczy) i udać się do naszego domu na plaży dla wypoczynku i rekreacji. Kocham windsurfing i nawet w zimie, włożyłem kombinezon i wyjść kiedy wiatr i fale seks spotkania na to pozwolić. Choć jestem zbliża czterdzieści Wciąż sprawny, silny i dość wolne od tłuszczu, ze wszystkich ćwiczeń. Inną korzyścią z pracy w szkole jest to, że jest tam siłownia i bieżnia dla czasów nie może wydostać się na wodzie.

Każdego lata nasi bratankowie, Phil i Pete i siostrzenica, Sheila, przychodzą spędzić trzy lub cztery tygodnie z nami na plaży. Nie byliśmy w stanie podjąć je w zeszłym roku, więc zostały one ustalone, że musieliśmy je przez cztery tygodnie w tym roku. Dwaj chłopcy po prostu żyć na plaży; pływanie i odtłuszczone pokład przeważnie. Pierwsze dwa tygodnie tego roku wydano ich i ich siostrę, aby rozpocząć naukę windsurfingu. O dziewiątej i jedenastej chłopcy byli w stanie utrzymać się w pozycji pionowej i postanowiłem kupić im kilka płyt, które były bardziej dostosowane do nich. Kochali wyzwanie i miał dodatkową korzyść upewniając się, że zostały wyczerpane codziennie wieczorem seks spotkania i nie uczyniła żadnych skarg na wczesnym snem.

Ich siostra, Sheila, był już prawie piętnaście lat i byłem zdumiony, ile że ona dorastała w ciągu dwóch lat od ich ostatniej z nami. Mogła użyć wielkości deska dorosłych. Musiałem być uczciwym wobec siebie i przyznać, że kiedy zobaczyłem jej wyjść z domu w jej obcisły kombinezon dla naszej pierwszej lekcji zacząłem mieć inne myśli niż wujka i nauczyciela powinien mieć.

Dwa lata wcześniej, Była cienka, raczej niewygodne dziecko z nogami, które wydawały się zbyt długo. Teraz była piękną młodą kobietę, te nogi nadal były długie i szczupła, ale na tyle pełne, ud, aby przyciągnąć wzrok. Zauważyłem, że reszta niej przyciąga oczy wszystkich młodych ludzi, a większość z nich, na plaży. Miała wspaniałe blond włosy, cudownie gładką skórę, wąską talię, dobrze ukształtowanych biodra i pełny, dobrze uformowane piersi, które wypełniały jej ubrania w kuszący sposób.

Nauczanie jej Wind Surf dał mi wiele możliwości, aby umieścić moje ręce na nią; ale udało mi się utrzymać pod kontrolą, nawet kiedy oparł mnie i mogłem poczuć jej firma, okrągły tyłek przed moim kroczu. Może Trzymałem ją nieco dłużej niż to konieczne, a od czasu do czasu, niech moje ręce ześlizgiwać ze swojego seks spotkania pasa na biodrach, ale ona nie wydaje się zauważyć. Dość szybko mogła obsługiwać deskę dorosłych i podobał mi się patrząc na nią. Ciągle moja płyta blisko niej, twierdząc, że było dać jej rady, ale, prawdę mówiąc, to było zobaczyć ją w tym mokrym kostiumie!

Podobnie jak większość dziewczyn w jej wieku, Sheila była czasem zabawny dziecka, czasami bardzo dojrzały, a czasem nieco wycofany i nastrojowy, ale czułem, że miałem dobre stosunki z nią. Moja żona powiedziała, że Sheila należy znalezienie innych młodych ludzi na plaży, a nie tylko pobyt z rodziną. Poszła, kilka razy, niektóre z młodzieżą w innych domach i trzymaliśmy się z nimi na wieczór lub dwa. Potem powiedziała, że nie był zbyt zainteresowany i niechęć ciotki pchania [więcej info: seks spotkania].

Zaczęła się dobry w windsurfingu. Znałam z telefonów matki mojej żony, że Sheila cieszył sportu. Była gra w koszykówkę przez kilka lat i bieżni w lecie. W rezultacie miała zaufanie sportowca w, znajomości, jej ciało. Szybko wyczuł, jak umieścić swoją wagę na płycie, ale także miał możliwość złapać wiatr w odpowiednim kątem seks spotkania, aby kontrolować swoją prędkość i odległość. Mimo, że w pobliżu był jej seksualnie, bolesne byłem w stanie cieszyć się uczy ją i widząc jej postępy.