PhoneSex

Mężczyźni roześmiał się prysznica nasieniem w jej oczy, nos i włosy. Pokręciła głową, starając się zatrzymać spermy z dostania się do oczu i nosa. Wielkie łapy psa wyciska powietrze z płuc, nie wspominając o jego wielkie ciało, które miażdży materac. Przez chwilę myślał Jarvis mogła iść, ale nie zrobiła tego. To byłby dodany przyprawę do filmu!

Jej cipki hałaśliwie akceptowane masywny pies węzeł. Wreszcie, bestia zakopał jego piłki głęboko w brzuchu dziewczyny podejmowania jej krzyk z penetracją, jej cipka była zbyt rozciągnięta, aby powrócić do pierwotnego rozmiaru, a jego szyja była plonowania. Gdy zwierzę, zawsze z tyłu Yuuko doprowadziło biodrami do przystanku, ludzie wiedzieli, że miał być zalany psów spermy. Kamerzyści były praktycznie ślina na raz.

Płacz Yuuko zwrócił się do jęków. Pies jęknął mimowolnie pcha tyłek Yuuko, podczas gdy jego członek PhoneSex eksplodował w jej wnętrzu.

Westchnęła, ogon zwierzęcia bijącym dziko. Yuuko poczuła gorące strumienie pies powinien uderzyć ściany za kołnierz z niezwykłą siłą, sperma białe malowanie jego wnętrzności, każdy jet odbił się od ścian oprócz dotychczasowych opłat, związanych wewnątrz niego przez jego wielkiego węzła. Mężczyźni sapnął ze zdumienia, gdy zobaczyli pierwsze długie łańcuchy plemników psa zaczął przenikać obok węzła psa.

Yuuko czuł presję w jej cipki i jej brzuch rósł, była tak pełna mięsa psów i nasienia. Był to jeden z 10 najlepszych cholera miała! Czuła jej żołądek się głupio z dodatkiem obciążenia psa w jej żyznej macicy.

Yuuko zamknęła oczy, jej twarz naciśnięty na brudnym materacu stwardnienie cieczy ich wybryki. Ściany jej pussy rozciągnięte wokół kurek i węzeł zwierzęcia. Ostry pies cewki moczowej wybuchł na całą minutę, uwalniając ogromny ładunek spermy w jej łonie. Pewne nasienie płynących z węzła, ale czułem się jak 5 PhoneSex  litrów wciąż wewnątrz niej! Jej piersi nie zatrzymał się do mleka ciągłym strumieniem wyszedł z jej piersi, co daje aparat jeden z najgorętszych zdjęć kamerzystów kiedykolwiek widział, większość potrząsnął i nie mógł powstrzymać i doszli do dążąc do Naruko malować swoje plemniki. Nawet uczucie gorącej spermy bryzgami jego skóry nie wyjdzie z transu Naruko, widok Yuuko rozdęte brzuch i masywne psem nad nim palić spalony w jego umyśle.

Po jego kogut w końcu zatrzymał się, pies jęknął i natychmiast miesza. Yuuko jęknął, gdy próbował się uwolnić, jej węzeł boleśnie wyciągając jej łono. Mężczyźni zaśmiał się okrutnie. Brak obserwatorzy wiedzieli wyjątkiem Naruko który zauważył objawy, ale dziewczyna poczuła poruszenie w jego ciele orgazm jak zwierzę z trudem. Pies zaszczekał i zaawansowanych na nią, a teraz dupa do dupy z nim. To wciąż czuł lepiej Yuuko.

Uwielbiała uczucie wielkiego węzła blokujące spermy w środku, a ona kochała będąc tak pełne spermy. Jego kanał PhoneSex wciśnięty rytmicznie dog ?? mięso aż jego kulminacyjnym wyprzedził swojego ciała. Krzyczała na taśmie, a jego ciało drży w ostatecznym orgazm. Pies potrząsnął kulki w przestrzeni między ich ciałami. I wciąż nie uświadomiła sobie, że będziemy mieć orgazm. Więcej pies spermy płynęła kosmyki jej cipki uszczelnione. Jęknęła z rozkoszy, bez wiedzy jej wyjątkiem Naruko podglądaczy, którzy chcieliby go lepiej Yuuko przedstawienie tego wspaniałego psa.

Pies pozostał związany do cipki Yuuko przez około 20 minut. Kiedy w końcu dał twardy szarpnięcie i uwolnił się z jej brzucha, ona agape na widok pięknej ogromnej kurek zwierzęcia. To było 40 centymetrów długości i lśniący kolor różowo-czerwony z fioletowymi żyłkami, zwęża się na końcu, nasienie świeciły na każdy centymetr jego powierzchni, węzeł bestia była jeszcze bardziej imponująca [zobacz na stronie: PhoneSex].

Większy niż pięści mężczyzny i ramą ze spermy. Natychmiast dog ?? plemników torrent został zwolniony z jej łona, puddling na zabrudzonej materacu pod nią. Każdy patrzył barwione ciała Yuuko. Została ona skorupą nasieniem od stóp do głów. Pies poszedł lizanie jego mięsa, jakby zadowolony ze swojego występu podczas Yuuko końcu upadł na brudnym materacu, czuła się dobrze, ponieważ wszystko było trzymanie się plecami mokre i obrzydliwe tkaniny, które tworzyły materaca, patrząc w lustro na suficie widziała stan, w którym to było … i to było piękne.