Ogloszenia kobiet

„Tak, to brzmi całkiem szalony porządku. Ale wiem, jak można dostać, gdy się okazało na tyle. To znaczy, nie oszukujmy się. Bierzesz” lekkomyślny porzucić „na zupełnie nowy poziom. Po prostu nie wydaje się być w stanie myśleć, gdy masz mokre cipki sopping dół między swoimi nogami. widziałem cię „w działaniu” zbyt wiele razy.

„Jak o tych wszystkich miesiącach kiedy po raz pierwszy zaczęli żyć razem, a ja starałem się jak w piekle, by nie kurwa ci podczas seksu, bo twierdził, że chciał zachować dziewictwo aż pobraliśmy?

„A potem można dostać wszystko włączonego i rzeczy. I zanim się zorientowałem, byłbyś płasko na plecach, z nogami rozsunąć, a mokre cipki wyciągnął otwarty dla mnie. I to było oczywiste, że chciałeś mnie masować głowę mojego penisa ze swoimi szeroko otwarte cipki pęknięcia. I tak zrobiłem. I zawsze się podobało, kiedy to zrobił. mógłbym powiedzieć.

„A jak bym się bliżej Cumming, zajęłoby ogloszenia kobiet co trochę silnej woli, którą miałem, żeby nie trzymać mojego penisa wewnątrz was, a wreszcie kurwa ten wspaniały cipki twój.

„I w tym samym czasie co ja stara się zachować od Cumming całej swojej cipki, byłbyś mówiąc rzeczy do mnie:” To jest w porządku, kochanie. Dlaczego nie pójść dalej i cum na mojej łechtaczki? Albo można cum w cipie crack, jeśli chcesz. ”

„Żartujesz? Wystarczy słuchu mówisz do mnie w ten sposób, że z trudem udaje się wyciągnąć mojego penisa oddalony w czasie, aby tryskać całym brzuchu. Pamiętasz? Teraz pytam. Czy to brzmi jak kobiety, którzy nie chcesz, żebym ją pieprzyć? ”

„Hej, nie mogę pomóc, tak że jestem Chyba jestem po prostu niewolnikiem własnej cipki. – Podobnie jak jesteś niewolnikiem własnego penisa, czy chcesz się do tego przyznać, czy nie. i wiesz, co czuję do spermy. więc to nie powinno Cię zaskoczyć, że w głębi duszy, że niegrzeczne, nie tak ładne-girl część mnie chciała wrócić do domu z wielkim wad spermy up Art w wewnętrzną stronę cipki tamtej nocy. Ale, jak już mówiłem, sztuki nawet nie próbuj mi zamontować tę noc, znacznie mniej nawozić mój kurwa-otworowej, jak miałem nadzieję na czasie. ”

„Czy on finger-pierdol się w ogóle?”

„Nie, nie bardzo. Na początku spędzał cały swój czas diddling moją łechtaczkę i zabawy z cipie ustach.”

„Hej, nie zapomnij o tym sexy małej ogloszenia kobiet siki-dołkowego kopiec twoje,” Ray powiedział, że on potarł palcem tam iz powrotem od tej małej, dmuchanej-out, gąbczasta kopiec ciele, który obsługuje mój dziwnie wyglądający otwór cewki moczowej , „Jestem pewien, że uważał, że zbyt” Ray dzwoniły.

„Tak, pewno nie. Ale to, co robił Sztuka została doprowadza mnie do szału! Ja nie rozumiem, jak na ziemi, człowiek może czuć się trzask cipie przez tak długi czas, a nie chcąc trzymać palce wewnątrz ja. To znaczy, nie mogę nawet palec własne cipki, bez przyklejania palce aż do mojej „wielkiej dziury”.

„Najsmutniejsze było to, że w końcu musiał się zatrzymać całuje Art, tak że mogę szepnąć mu do ucha i powiedz mu, że chciał, aby trzymać palce we mnie.

„I nawet gdy zaczął mnie palcami, nie można nazwać go” finger-fucking „, ponieważ nie był właściwie wbijając palce i na zewnątrz. Był po prostu przenosząc je wszystkie wokół we mnie, i czując mój pochwy –pretty bardzo podobnie jak robiłeś kilka chwil temu, tuż przed rozpoczęciem palcami mój punkt G, i próbuje zrobić ze mnie cum „.

Słysząc to, Ray nagle wyjął palec z mojej pochwy.

„Hej, nie zatrzymują się teraz! To było bardzo dobre”, przyznałem.

„Jesteś pewny?” Ray zapytał żartobliwie.

„Tak, jestem pewien, głupie,” odpowiedziałem ogloszenia kobiet, i natychmiast nagradzane, jak czułem Ray palca slajd z powrotem do mojej pochwy, a następnie poczuł czubek zakrzywionego palca zacząć ponownie wystartować mój G-spot. „Jestem także pewien, że sztuka nie wiedział, co to jest” punkt G „, albo że coś takiego w ogóle istnieją. Wiedziałem, że istnieje, bo zawsze mnie cum naprawdę dobrze kiedy tylko dotknął ten obszar mojego rurki cewki moczowej, ale nie miałem pojęcia, że był nazywany „G-spot. Heck, nie wiedziałem, że miał nawet imienia. ”

„Tak, nie sprawi, że sztuka” cum prawdziwe dobro „tamtej nocy? To znaczy, czy ty w końcu się jego tylnym siedzeniu całkiem mokra?” Ray zapytał beztrosko.

„O Boże, tak! Ale to nie było bardzo trudne do zrobienia, biorąc pod uwagę, jak podniecony byłem. Nie zrozumcie mnie źle. Sztuka nie każ mi tryskać lub wytrysk, lub coś podobnego. Ale jego palcowania sama okazała się więcej niż wystarczająco, aby utrzymać cipie ładne i na mokro, jeśli wiesz, co mam na myśli. to, oraz fakt, że grał z jego sexy kulki [kliknij turaj: ogloszenia kobiet].

„Hej, nie zapomnij ogloszenia kobiet o jego seksowna penisa. Grałeś z tym też” Ray dodał.

„Tak, oczywiście, że jest.”

„Więc pan po prostu zacząć podnośnika Art off w pewnym momencie, podczas gdy grałeś z jego penisa?”