Gej anonse

Oglądając jej ruch i rowek na łóżku, tak gładka, więc demur, czułem się jakbym oglądał film. To doskonałe skóry podkreślona przez czystej bieli łóżka, Ying Yang, kontrast, dzięki czemu jest niewiarygodnie napalone człowieka napalonych. I patrzył, nie mogąc odzyskać swoje zdolności na minutę. Mam nadzieję, że nie ślinotok. Chciałam zejść na niej i jej smak nektaru i dać jej orgazm pre-płciowy, ale wiedziałem, że nigdy nie uda. To był czas, aby dać do mojego mózgu zwierząt niższych i spróbuj do impregnacji ten diament.

I rozpiął spodnie i musiał delikatnie dociśnij moich bokserów jako pre cum wbił mojego fiuta do moich bokserów. W końcu ruszyli i koszula trwało zaledwie chwile. Spojrzałem na mojego kutasa, a przysięgam mój średni Kurek miał dodatkowy cal, a może więcej, wał była bardziej czerwona niż w kolorze brzoskwini, a szef był fioletowy zamiast czerwonego. Mój kogut był rozciągnięty na maksa z engorging krew, to nigdy nie było tak gotowy do fuck.

Włożyłem kolano na łóżku, patrząc na twarz Isabelli, oczy patrząc ze strachem na moim penisie. Podczas gdy ona była gotowa w momencie, wiedząc, że to nadchodzi, to było bardziej intensywne niż myślała. Mój kogut był kołyszą, zaciskając mięśnie bazowe, zwykle stosowane do wypompowywania nasienia gej anonse, były tak nad stymulowane przez myśl o seksie z tym 14 roku życia bogini gdyby próbując cum zanim nawet wszedł w jej nieskazitelną puli miodu. Wspiąłem się nad nią, jedną nogą poza jej prawą nogę, a drugi między nogami. Sięgnąłem w dół na chwilę, aby nadać mu udar mózgu, wspólny zwyczaj, a moje ciało drżały. Nigdy nie czułem się przed lub po tyle z powodu udaru. Nigdy wcześniej nie było tak wrażliwe, więc zalane, więc gotowe do sadzenia mój biegun.

I delikatnie rozprzestrzeniania się jej nogi i położył się na niej, moje piersi na jej piersi i nasze twarze w kolejce. Pocałowałem ją głęboko znowu mój pulsujący kogut szlifowania przeciwko łóżka, moje krocze wciąż nogę poniżej niej. Bóg cholery byłem już tak blisko. Usiadłem na kolanach, po prostu nie można uruchomić z napiętego i naładowanym pistoletem. Sięgnąłem w dół i zaczął bić mojego wału śruby przyjemności płynęła szybko i mocno, a zaledwie 6 uderzeń, my cock wypuszczeni.

„Co ty…” Izabela zaczęła.

„Przepraszam kochanie! RRRRRRRRR!”

Nigdy nie wydają cum latać tak. Wszystkie cztery strzały mojego cum uderzyć zagłówkiem. Isabella skulił twarz w obawie przed uzyskiwanie cum na nią jak przedtem.

„Cholera. Cholera. Fuuu gej anonse.. Hmmf”. Zamknęłam oczy i odetchnął głęboko, doszedłem tak cholernie szybko, że nawet nie mają orgazmu. Wystarczy masywny releaving ciśnienia. Miałem usiadł na łydkach, aby złapać oddech i skierowania.

„Czemu W -? Dlaczego to zrobiłaś Dlaczego ciągle strzelanie takie rzeczy wszędzie” Isabella dla wszystkich jej wielki rozmowy, nie wydaje się naprawdę zrozumieć, aż do teraz, że mój penis szło w niej i tak były wszystkie rzeczy, że nie wydają się podoba. Ale ta dziewczynka jechało się wiele dowiedzieć o cum. Smak, ciśnienie, lepkość, to wszystko. Miała mieć dogłębną wiedzę na temat mojego nasienia.

„Przepraszam kochanie, po prostu musiałem zwolnić, więc mogę zrobić z tego prawa.”

„O – O – Ok.” Isabella wyjąkał, patrząc mojego penisa z bardzo niepewnym wyrazem twarzy.

Spojrzałem na mojego fiuta, Jezus wciąż było trudne. Naprawdę trudny. To był pulsujący, mogłem zobaczyć moje tętno w nim. To był poza czasem.

Położyłem powrotem na nią i odgarnęła włosy z twarzy.

„Nadszedł czas, kochanie, jest coś jeszcze trzeba?”

„I – I – I -. I nie wiem Może tak gej anonse może nie wiem, nie chce mi przykro…….”

„Uspokój się kochanie, obiecuję być delikatny.”

„N – n -… Nie, nie, ja nie sądzę, jestem re–” słowa Isabella zostały odcięte moje usta, a ja pocałował. Czułem jej ręce naciskając na mojej piersi, spychając mnie z dala, ale nie było nigdzie. I kątowy głowę, aby utrzymać ją całować, gdy przeniosłem moje ciało do przodu, aby dostać moją męskość w stanie rozpocząć największe osiągnięcie mojego życia, seks z Drop Dead Gorgeous teen.

„Mmm-ynnnn-mmmm!” Izabela próbowała protestować, ale jej słowa utonęły w ustach. Znalazłem jej otwarcie po uruchomieniu mojego fiuta wzdłuż jej szczeliny. Była skręcającym, próbując odsunąć się nagle zupełnie pewien, że nie był gotowy. Ale było mi lepiej niż te Vatos fucking. Znalazłem odpowiednie miejsce i zaczął naciskać na nią.

„Nnnnnnnooowwwnnn. Rrrrrmmmbbb!” Ona próbowała mnie powstrzymać. Jej ręce i nogi próbują mnie odepchnąć, ale nie powiodła się jako głowie końcu pchnął swoją drogę do środka.

„Jasna cholera dziecko. Ooohhhrrrrmmmm!” Powiedziałem, ściągając usta tylko na minutę przed zamknięciem na ustach ponownie. Jedna ręka chwytając prześcieradło, drugą chwytając jej udo jak ja nadal przesuwać się wewnątrz niej [zobacz dalej: gej anonse].

„Jezus dziecko! O mój pieprzony bogiem”. I sapał, nie jest już wystarczająco dużo powietrza tłumiąc ją .

„N-n-n-n-nŻadne czekać. Czy nie ok gej anonse? Proszę. Wyciągnij ok? Proszę, to zbyt duże!” Miała piszczący głos z twarzą wykrzywioną z bólu. ”

„Obiecuję, że nie jest to duże dziecko. Dowiesz się wystarczająco szybko, ale.. Bóg Isabella prostu być cicho w porządku?” Nie chciałem jej zrujnowanie największą seks mógłbym jej bezsensowne nastolatków blathering.

Spojrzałem w dół na tych idealnych piersi, omijając oczy jak ja wciąż naprzód. Byłem w połowie drogi teraz, i tak, jej cipka była tak niesamowite jak wszystko o niej. Czułem się, jakbym pchał się w bardzo ciepłym, bardzo mocne i szczelne tunelu, i czułem się jakby to była najeżona wstrząsami, masowania mojego fiuta z każdym ruchem zrobiłem.